Informacija

Need One Ltd – bendrovė, turinti didelę patirtį teikiant pagalba asmenims, norintiems studijuoti Londone. Per paskutinius kelerius metus mūsų kompanijos paslaugomis pasinaudojo šimtai interesantų, kurie sėkmingai įstojo į Anglijos aukštąsias mokyklas.

Anglijos mokymo įstaigų sistema skiriasi nuo Lietuvos, Lenkijos, Rusijos ar kitų šalių švietimo sistemų, todėl savarankiškai išsiaiškinti visus keliamus reikalavimus norintiems studijuoti yra gana sudėtinga. Mūsų specialistai nemokamai padės Jums susigaudyti, kokių dokumentų ir kokias procedūras reikia atlikti siekiant patekti į norimą aukštają mokyklą.

Europos Sąjungos piliečiai moka mažesnį mokestį už studijas nei kitų šalių studentai. Tačiau atsižvelgiant į tai, kad pragyvenimas Jungtinėje Karalystėje yra apie penkis kartus brangesnis nei Rytų Europos valstybėse, išsiversti be paskolos mokslams yra sudėtinga. Šiuo atveju asmenims, norintiems studijuoti Didžiojoje Britanijoje, yra numatytos lengvatos gauti paskolas sumokėti už studijas ar padengti pragyvenimo išlaidas. Visus šiuos klausimus mūsų specialistai yra pasiruošę Jums išaiškinti bei padėti tinkamai sutvarkyti prašymus paskoloms gauti.

INVESTICIJA Į SAVO IŠSILAVINIMĄ – YRA SAUGIAUSIA INVESTICIJA

Reikia mūsų pagalbos?

Susisiekite su mumis jei jums reikia papildomos informacijos apie paslaugas.

Turite klausimų ir reikia informacijos bei konsultacijos ?